KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 7473201
nr 747 3201
Gouache
Osignerad, fjällsjö, ramens innermått: 33x79
Utrop:
1.500 kr
Såld:
950 kr
måndag 19 mars 2012
kl 18:17:19
900 kr
750 kr
Gouache